Особистий "помічник"

image

У цьому розділі наш калькулятор допоможе підібрати потрібний матеріал враховуючи різні характеристики товару.
Для цього виберіть зі списку інформацію про ваш проєкт, наприклад, де ви плануєте використовувати матеріали, які вимоги до міцності та зносостійкості На основі ваших відповідей, калькулятор запропонує вам найбільш підходящі матеріали, які відповідають вашим потребам та бюджету.

Також помічник надасть детальні характеристики кожного матеріалу та можливі обмеження у використанні.

Мета розділу – допомогти вам вибрати найбільш підходящі будівельні матеріали для вашого проєкту, з урахуванням ваших вимог та характеристик і зекономити час.

Відгуки

image

Михайльский Ігор

Користувався клеями для плитки та стяжками, понравились у роботі, дуже зручні. Найважливіше, що відповідає ціна та якість.
image

Хандусенко Эдуард

Робили дуже складний з технічного боку об'єкт, відкриту терасу. До нас була зроблена неякісна гідроізоляція швів, це призвело до протікання води усередину приміщення. На об'єкт приїхав технолог, для ухвалення технічно правильного рішення. Було дано завдання, на повний демонтаж раніше зробленого пирога. Було прийнято рішення залити сусідній майданчик зі швами еластичною стяжкою RedBag 322, з додаванням спеціального гідрофобізатора навпіл з водою (який надає еластичність суміші та посилює гідрофобізуючі властивості). Стяжка у роботі дуже зручна, легко тягнеться, добре холоне, з рук не здирається. Просідання не дала. Після того як стяжка застигла і набрала необхідну міцність, зверху нанесли шар пластичної гідроізоляції RedBag 801, з додаванням тієї ж гідрофобізуючої емульсії, наносили під шпатель, товщиною шару 2 мм.Після закінчення робіт, після закінчення води в квартирі. Дуже важливо додавати воду саме так, як написано на мішку.
image

Поляк Олексій

Користуюсь RedBag дуже давно. Починав роботу з побоюванням, але суміші не підвели, дуже якісні. Відмінний клей для плитки 113, краще ніж Церезіт 117, клей еластичний, дуже гарна адгезія. Перше, що пробували - фасадні суміші, було страшно, нове, не перевірене часом. Зараз моя бригада фасадників інший клей не визнає, хвалять, працюють тільки 221, 222. Відмінно приклеює пінопласт, полістерол, вату, використовували навіть без грибків, тримає відмінно, при висиханні не сиплеться. Хочу відзначити, що іноді все-таки треба прислухатися до менеджера – консультанта та читати інструкцію, бо недотримання 100% правильного технологічного процесу може мати плачевні наслідки. Компанія RedBag несе відповідальність за свої суміші, спасибі, допомогли, вирішили проблеми і тепер - все тільки за технологією...
image

Бондаренко Олексій

Востаннє використали клей для плитки 111. Добре працює на вулиці. 222 і 221 працювали часто цими сумішами, хороше співвідношення ціна-якість.
image

Киршмар Олександр

Армуюча суміш для фасаду REDBAG 222 еластична, легко працювати, дрібна фракція суміші, немає піску, легше шкіриться.
image

Озеров Сергій

801-ша гідроізоляція повністю відповідає заявленим характеристикам, зручна в роботі, за якістю не поступається своїм дорогим аналогам. 322-га стяжка легко вкладається, пластична, не видно усадки. Рекомендую!
image
chat